STANLEY ADVENTURE CUP – UNIWERSALNE NACZYNIE OBOZOWE

Długo szukałem naczynia dość uniwersalnego, w którym będę mógł ugotować sobie kawę, herbatę oraz jakieś jedzenie. Na Youtube natrafiłem na czyjś filmik, gdzie zobaczyłem STANLEY ADVENTURE CUP, nie pamiętam nazwy kanały ale tematyka bushcraftowa. Do tej pory używałem stalowego kubka o pojemności 500ml, jednak nie było to idealne rozwiązanie dla mnie. Irytował mnie brak pokrywki i wpadający “syf” ogniskowy. Wiem, że niektórym to nie przeszkadza, ja jednak wolę herbatkę bez dodatku popiołu.

Stanley miał pokrywkę, która przemawiała za zakupem. Oprócz kubka z pokrywką, który ma pojemność 750ml, w zestawie otrzymujemy dwa kubeczki plastikowe wykonane z solidnego plastiku (bpa free) o pojemności 300ml każdy. Jak  na uznanego producenta przystało, wszystko wykonane jest z dobrej jakości materiałów. Nie przenoszą one samów ani zapachów.

Kubek posiada składany uchwyt, dzięki czemu po złożeniu wszystko przyjmuje dość zwartą całość, która jest wygodna do przenoszenia w plecaku. Oczywiście kubeczki wchodzą do środka.  Pokrywka posiada otwory, możemy sobie odcedzić makaron, ryż, itd. Jedyną wadą jest plastikowy uchwyt pokrywki, od temperatury ogniska niestety topi się i nie wygląda już dobrze. Wiedziałem o tym przed zakupem i stwierdziłem, że można go zastąpić kółeczkiem do kluczy lub linką. Ja wybrałem linkę z chińskiego portalu aukcyjnego i jak na razie spełnia swoje zadanie, miałem po prostu ją w domu.  Kubek idealnie spiszę się na ognisku, kuchence turystycznej jak i w domu. Ja używam go już dobre kilka tygodni i jestem zadowolony.

Kubek można dostać na stronie  www.garneczki.pl kod produktu: 6939236314640  Cena 109.90zł Ja osobiście kupiłem właśnie w tym sklepie, dostałem produkt oryginalny, dobrze opakowany i z gwarancją. Polecam sklep 🙂 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.