Czas, czas ….. Co z tymi Lasami Państwowymi ? Czemu czasem nie odpisuję na pytania ? Jakie mam plany ?

Dziś parę spraw organizacyjnych… Od jakiegoś czasu cierpię na jego brak i wiem, że już na to marudziłem. Dorosłe życie prawie 30 letniego faceta daje się we znaki. Zakup mieszkania w innej części kraju, dziecko w drodze, zmiana pracy… Sami rozumiecie 🙂 Testy idą pełną parą i już niedługo pojawi się tekst o nożu marki Ruike, którego mogę przetestować dzięki uprzejmości sklepu www.kolba.pl Oprócz foldera mam też coś innego na testach, śledzący instagram pewnie się domyślają o czym wspominam, jednak na to przyjdzie jeszcze czas.

Dziś chciałbym jednak poruszyć inny temat, czas chyba powiedzieć co dzieje się z naszą wspólną sprawą, którą jest porozumienie z Lasami Państwowymi. Do tej pory dostawałem dużo zapytań od Was co w tej sprawie słychać. Nie mogłem jednak za dużo powiedzieć, ponieważ sam nic nie wiedziałem. Lasy milczały jak zaklęte, a ja nie miałem też chęci ich pytać… Nie wiem dla czego, może to spowodowane było tym, że po ostatnim spotkaniu nic konkretnego nam nie zostało przedstawione… Wczoraj jednak dostałem zaproszenie na kolejne spotkanie tym razem termin to marzec 2019. Fajnie, że jednak sprawa idzie swoim życiem już i problem zalegalizowania naszej leśnej działalności może się skończyć kiedyś. Będę was informował, jak tylko dowiem się znów czegoś więcej. Mam nadzieję, że uda mi się podjechać na to spotkanie, chociaż termin jest mi mało dogodny. Warto jednak ciągle działać i nie ma co przestawać, może będę jak taka mała kropla wody co drąży skałę. Musicie uzbroić się w cierpliwość, tak samo jak i Ja.

Kolejną sprawą są Wasze pytanie i prośby o doradzenie jaki nóż wybrać. To nie jest tak, że olewam pytania. Często maile mi uciekają, jednak staram się odpisywać na wszystkie. Przepraszam jak komuś nie odpiszę… Możecie pisać na FB ( https://web.facebook.com/znozemprzezswiat/ ), będzie mi zdecydowanie łatwiej odpisywać. Osoby, które nie mają swojej “twarzoksiążki”, mogą dalej zadawać pytania przez formularz kontaktowy. Lubię doradzać, wiec nie musicie się krępować, czasem tylko brak czasu mnie dopada.

Jakie mam plany… Ciężko odpowiedzieć, najbliższe parę dni to remont mieszkania… Pewnie podzielę się relacją z przebiegu, będzie okazja przetestować jakiś nóż w warunkach miejskiego EDC. Wracam także na łono Podlasia, stęskniłem się za tymi lasami. Jeżeli ktoś jest z okolić Białegostoku zapraszam do kontaktu, będzie okazja zorganizować większe ognisko. No i przypominał już nie długo recenzja foldera, potem coś innego. Zachęcam Was do śledzenia i czytania, chociaż jestem nudny…


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.